Besøk våre lagsider

20.10 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J12-2 - Astor 3 -  
18.10 18:15 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne J12-1 - Flatås 2 -  
26.09 18:00 Ranheim Arena 2 Del A1 B  
Ranheim 3 - Sjetne J12-2 -  
22.09 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J12-2 - Romolslia -  
21.09 17:15 Charlottenlund kunstgress Del B2 B  
Charlottenlund 4 - Sjetne J12-1 -  
20.10 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J12-2 - Astor 3 -  
18.10 18:15 Get Okstad Kunstgressbane H  
Sjetne J12-1 - Flatås 2 -  
26.09 18:00 Ranheim Arena 2 Del A1 B  
Ranheim 3 - Sjetne J12-2 -  
22.09 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J12-2 - Romolslia -  
21.09 17:15 Charlottenlund kunstgress Del B2 B  
Charlottenlund 4 - Sjetne J12-1 -  
19.09 19:30 Coerver Football Park B  
Strindheim 3 - Sjetne J12-1 -  
14.09 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J12-1 - Freidig 2 -  
13.09 19:15 Othilienborg Kunstgress 7er Ottisbanen B  
Othilienborg - Sjetne J12-2 -  
08.09 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J12-2 - Hommelvik -  
07.09 17:15 Huseby idr.park k.gress Del B1 B  
Kolstad 2 - Sjetne J12-1 -  
31.08 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J12-1 - Trond -  
29.08 18:00 Vårtun stadion Del A1 B  
Hegra /Skjelstadmark - Sjetne J12-2 -  
25.08 18:30 Astor kunstgress Del A1 B  
Astor 2 - Sjetne J12-1 -  
24.08 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J12-2 - Nidelv 2 8 - 1  
18.08 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J12-1 - Ranheim 2 8 - 4  
16.08 17:15 Nissekollen mini k.gress B  
Nardo - Sjetne J12-2 3 - 4  
14.06 17:15 Byåsen Arena Del A1 B  
Byåsen - Sjetne J12-1 6 - 2  
13.06 17:15 Utleira Kunstgress Del A2 B  
Utleira - Sjetne J12-2 9 - 1  
08.06 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J12-2 - Flatås 2 8 - 10  
01.06 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J12-1 - Sverresborg 1 - 3  
30.05 17:15 Sørborgen kunstgress Del A1 B  
Klæbu - Sjetne J12-2 3 - 3  
24.05 17:15 Rosenborgbanen 7er B  
Trond - Sjetne J12-1 3 - 11  
23.05 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J12-2 - Kattem 0 - 12  
18.05 17:15 Ruta Arena 7er B  
Strindheim - Sjetne J12-1 5 - 4  
16.05 17:15 Tempe Hovedbane Del A2 B  
Nidelv 2 - Sjetne J12-2 7 - 2  
15.05 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J12-1 - Flatås 7 - 0  
09.05 17:15 Charlottenlund kunstgress Del B1 B  
Charlottenlund 2 - Sjetne J12-1 10 - 3  
05.05 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J12-1 - Ranheim 3 5 - 2  
02.05 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J12-2 - Charlottenlund 4 6 - 1  
27.04 18:20 Ruta Arena 7er B  
Strindheim 2 - Sjetne J12-2 5 - 0  
21.04 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J12-1 - Astor 6 - 3  
18.04 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne J12-2 - Kolstad 2 4 - 11  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift