Besøk våre lagsider

20.10 17:15 Åsheim Kunstgress 9er Del B B
Kattem - Sjetne G12-1 -
17.10 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-3 - Tiller 2 -  
17.10 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G12-2 - Utleira 2 -  
05.10 18:00 Ranheim Arena 2 Del B1 B  
Ranheim 2 - Sjetne G12-3 -  
03.10 17:15 Gruva Kunstgress Del A1 B  
Melhus - Sjetne G12-2 -  
03.10 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-1 - Othilienborg 3 -  
20.10 17:15 Åsheim Kunstgress 9er Del B B  
Kattem - Sjetne G12-1 -  
17.10 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-3 - Tiller 2 -  
17.10 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G12-2 - Utleira 2 -  
05.10 18:00 Ranheim Arena 2 Del B1 B  
Ranheim 2 - Sjetne G12-3 -  
03.10 17:15 Gruva Kunstgress Del A1 B  
Melhus - Sjetne G12-2 -  
03.10 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-1 - Othilienborg 3 -  
28.09 17:15 Astor kunstgress Del A1 B  
Astor 2 - Sjetne G12-1 -  
26.09 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G12-2 - Freidig 2 -  
26.09 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-3 - Heimdal 2 -  
22.09 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-1 - Charlottenlund -  
19.09 17:15 Nissekollen mini k.gress B  
Nardo - Sjetne G12-3 -  
19.09 17:15 Sørborgen kunstgress Del A1 B  
Klæbu 2 - Sjetne G12-2 -  
14.09 17:15 Freidigbanen k.gress Del A2 B  
Freidig - Sjetne G12-1 -  
12.09 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G12-2 - Kattem 3 -  
12.09 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-3 - Astor 3 -  
07.09 18:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-1 - Remyra -  
29.08 18:00 Ranheim Arena 2 Del A2 B  
Ranheim 4 - Sjetne G12-2 -  
29.08 17:15 Rosenborgbanen 7er B  
Trond 4 - Sjetne G12-3 -  
25.08 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G12-2 - Leinstrand -  
24.08 17:15 Spongdal skole B  
Byneset 2 - Sjetne G12-1 1 - 4  
22.08 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-3 - Trygg/Lade 2 2 - 12  
17.08 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-1 - Utleira 3 7 - 1  
15.08 17:15 Spongdal skole B  
Byneset - Sjetne G12-2 10 - 2  
15.08 17:15 Tempe Hovedbane Del B1 B  
Nidelv - Sjetne G12-3 1 - 8  
16.06 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-1 - Strindheim 4 16 - 1  
13.06 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G12-2 - Gimse 12 - 3  
13.06 17:15 Othilienborg Kunstgress 7er Ottisbanen B  
Othilienborg 2 - Sjetne G12-3 3 - 3  
09.06 17:15 Huseby liten k.gress B  
Kolstad 3 - Sjetne G12-1 0 - 24  
06.06 18:30 Da-Tel Arena 2 Del A2 B  
Buvik - Sjetne G12-2 0 - 11  
06.06 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-3 - Strindheim 7 - 1  
31.05 17:15 Spongdal skole B  
Byneset - Sjetne G12-1 3 - 2  
30.05 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G12-2 - Nardo 2 11 - 5  
26.05 17:15 Charlottenlund kunstgress Del B2 B  
Charlottenlund - Sjetne G12-2 3 - 7  
26.05 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G12-3 - Tiller 3 - 9  
23.05 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-1 - Charlottenlund 4 4 - 2  
19.05 17:15 Othilienborg Kunstgress 7er Ottisbanen B  
Othilienborg 3 - Sjetne G12-1 2 - 10  
16.05 17:15 Freidigbanen k.gress Del A1 B  
Freidig 2 - Sjetne G12-3 16 - 2  
15.05 17:15 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G12-2 - Trygg/Lade 2 6 - 5  
12.05 18:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-1 - Orkdal 5 - 2  
12.05 17:15 Astor kunstgress Del A2 B  
Astor 2 - Sjetne G12-2 3 - 11  
09.05 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-3 - Nationalkameratene 2 4 - 3  
05.05 18:30 Moan kunstgras Del B1 B  
Skaun - Sjetne G12-1 6 - 9  
02.05 17:15 Øya Mersalg Arena kunstgr. Del A1 B  
Hommelvik 2 - Sjetne G12-3 6 - 4  
02.05 17:15 Romolslia kunstgress Del B1 B  
Romolslia - Sjetne G12-2 3 - 8  
28.04 18:30 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-1 - Orkanger 6 - 3  
25.04 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne G12-2 - Gauldal 12 - 5  
25.04 17:15 Sjetne kunstgress B H  
Sjetne G12-3 - Kattem 2 9 - 3  
21.04 18:30 Sørøya Kunstgress Del A1 B  
Trønder-Lyn - Sjetne G12-2 5 - 7  
19.04 19:30 Byåsen Mini Kunstgress B  
Byåsen 2 - Sjetne G12-1 0 - 18  
18.04 17:15 Havstein kunstgress Del A2 B  
Sverresborg - Sjetne G12-3 9 - 6  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products