Besøk våre lagsider

16.10 18:30 Charlottenlund kunstgress Del A B  
Charlottenlund - Sjetne J13-1 -  
05.10 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Malvik 2 -  
02.10 18:30 Byneset kunstgress B  
Byneset - Sjetne G13-1 -  
02.10 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne J13-1 - Klæbu -  
25.09 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Strindheim -  
16.10 18:30 Charlottenlund kunstgress Del A B  
Charlottenlund - Sjetne J13-1 -  
05.10 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Malvik 2 -  
02.10 18:30 Byneset kunstgress B  
Byneset - Sjetne G13-1 -  
02.10 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne J13-1 - Klæbu -  
25.09 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Strindheim -  
22.09 18:30 Havstein kunstgress Del A B  
Sverresborg - Sjetne G13-1 -  
18.09 18:30 Mære stadion kunstgress Del B B  
Sparbu - Sjetne J13-1 -  
15.09 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Ranheim -  
11.09 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne J13-1 - Vestbyen -  
04.09 18:30 Remyra kunstgress B  
Skogn - Sjetne J13-1 -  
31.08 17:15 Charlottenlund kunstgress Del B B  
Charlottenlund 2 - Sjetne G13-1 -  
28.08 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne J13-1 - Verdal -  
22.08 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne J13-1 - Steinkjer -  
21.08 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne G13-1 - Utleira 2 2 - 1  
17.08 18:30 Flatåsen kunstgress Del B B  
Flatås 2 - Sjetne G13-1 2 - 10  
17.06 10:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne J13-1 - Byåsen 1 - 5  
13.06 19:15 Gruva k.gress 7er B  
Melhus 2 - Sjetne J13-2 5 - 7  
10.06 11:00 Sjetne kunstgress H  
Sjetne J13-1 - Astor 2 - 0  
06.06 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J13-2 - Byåsen 2 -  
05.06 18:30 Orkdalsbanken stadion KG Del A B  
Orkla - Sjetne J13-1 1 - 1  
23.05 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J13-2 - Oppdal 2 15 - 2  
22.05 18:30 Melhusbanken arena Flå Del A B  
Gauldal - Sjetne J13-1 3 - 3  
16.05 16:45 Utleira KG 7er B  
Utleira 2 - Sjetne J13-2 5 - 1  
15.05 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne J13-1 - Strindheim 2 - 5  
09.05 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J13-2 - Byneset 9 - 4  
08.05 18:30 Åsheim Kunstgress 9er B  
Kattem - Sjetne J13-1 1 - 0  
05.05 18:30 Sørborgen kunstgress Del B1 B  
Klæbu 2 - Sjetne J13-2 6 - 1  
04.05 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J13-2 - Sverresborg 2 6 - 4  
01.05 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne J13-1 - Vestbyen 1 - 1  
25.04 18:30 Ringvebanen kunstgress Del B B  
Trygg/Lade 3 - Sjetne J13-2 2 - 3  
24.04 18:30 Sjetne kunstgress H  
Sjetne J13-1 - Charlottenlund 0 - 6  
18.04 18:30 Sjetne kunstgress A H  
Sjetne J13-2 - Ranheim 5 12 - 7  
17.04 18:30 Sørborgen kunstgress Del A B  
Klæbu - Sjetne J13-1 1 - 4  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2017 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift